SMSNET, 2000 yılında hızla gelişmekte olan GSM, elektronik ve mobil ticaret sektöründe lider olma vizyonuna sahip bir şirket olarak kuruldu.

Kurulduğu günden bu yana mobil eğlence sektöründeki gelişimini sürdürdü ve 2002 yılının Ekim ayında Türkiye'nin en büyük GSM operatörü olan Turkcell'in iş ortağı oldu. Her geçen yıl hem teknolojik hem de cirosal büyümesini sürdüren ve Turkcell'in Sertifikalı İş Ortağı olma başarısını gösteren SMSNET, Turkcell tarafından yapılan performans değerlendirmesi sonucunda Golden İş Ortağı seçilmiştir.

Bugün, SMSNET'in faaliyet gösterdiği alanların en önemlisi olan SMSNET Logo-Melodi Servisi, hem kredi kartlı satış sistemi ile e-ticaret yoluyla; hem de Turkcell 3022 Logo-Melodi ve 2960 Oyun servis numaralarından web, wap, yazılı ve görsel basın yoluyla son kullanıcıya ulaşıyor. Her hafta güncellenen içerikleri, gelişen teknolojiye ayak uyduran ve çoğu zaman sektörde öncü olan altyapısı ile sadece kendi servislerini değil, ATEL Logo-Melodi Servisi, KVK Logo-Melodi Servisi, Su İletişim Kısa Mesaj Servisi gibi yine Turkcell'in önemli iş ortaklarının da altyapı ve içerik hizmetlerini de yürütüyor.

SMSNET sadece Türkiye'de değil, aslında bütün dünya ülkelerinde e-ticaret yoluyla logo-melodi servisi veriyor ve yurtdışı satışları ile Türkiye dışında da gelir elde ediyor.

SMSNET ayrıca Toplu SMS sistemi, internetteki (web ve wap) pek çok satış ortağı, tasarım ekibi ve Melodilerim.com, Tiyatrokeyfi.Com ve Gazetekeyfi.Com gibi portalleri ile de büyük bir internet şirketi.

VİZYONUMUZ:

Sürekli yeni çözümler geliştiren, ülke genelinde ve yurtdışında ürettikleriyle kalitesiyle tanınan, çözüm odaklı, yüzü geleceğe dönük, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetinin en yüksek seviyede tutulduğu, kendi alanında en başarılı bilişim şirketi olmak.

MİSYONUMUZ:

En ileri yazılım teknikleri kullanarak çözümlerimizde,
En iyi müşteri memnuniyetini,
En iyi hizmet kalitesini,
Düşük toplam sahip olma maliyetini sağlamaktır.